26 ВЕРЕСНЯ СТАРТУВАЛИ 8 ПЕРЕГОНИ У МАЙСТЕРНІ ПРОЦЕСІВ icolor. ВИ ВСТИГАЄТЕ НАЗДОГНАТИ!
Як отримати максимум, коли потрібні індивідуальні рішення
№36 #Нотатки на полях щовівторка та щочетверга
Давайте по черзі.
Ви виросли зі штанців малого бізнесу.

Або бізнес хоч і невеликий, але ви хочете індивідуального підходу та налаштовану саме під вас систему для отримання та керування прибутком.
В'ячеслав Легеза
Скільки б разів ми не стикалися з розгорнутими потребами середнього бізнесу, стільки виникала потреба у синтезованих за власними рецептами рішеннями.

Чим кращі майстри, тим кращі рішення
І якщо прості рішення вже давно відпрацьовані й жадані, та й коштують не набагато більше, ніж голі ліцензії, у той чи інший час виникають сумісні з ними особисті потреби.

Завдяки можливостям OneBox такі потреби розв'язуєте власноруч, або звертаєтесь за допомогою до зовнішніх майстрів:
✅ проводите швидкий аудит;
✅ отримуєте інтенсивні впровадження;
✅ приходите на консультації до спеціалістів;
✅ запускаєте довгострокові та складні проєкти.
Варіанти простих випробуваних рішень
То коли хочете стартувати й за не дорого підтримувати господарську діяльність, можна передивитись тут. Так ви отримаєте відповідно налаштовану систему, а в додаток ще й постійні:
- супровід;
- адміністрування;
- підтримку;
- навчання;
- допомогу.
Як не витратити зайвого,
а отримати лише потрібне
Щодо тарифів з налаштування індивідуальних процесів, то дивитись тут.

Модель витрат може бути такою:
❣️ $59,33 за аудит процесів з пропозицією, як саме сконфігурувати те, що є зараз;
❣️ від $97,75 за запуск одного процесу згідно з блок-схемою, що хотіли б налаштувати, та яку надаєте. До мінімальної ціни індивідуального процесу входять: його попередній аналіз, конфігурація, налаштування та тестування з запуском.

УВАГА
‼️ Якщо виникають непередбачувані потреби, ціна за процес може вирости +35-370% ‼️

Таким чином, коли у вас є 10 специфічних окремих, або пов'язаних між собою процесів, сума для їх індивідуального налаштування почнеться від $97,75*10=$977,5.
Покроково до складних бізнес-процесів
Але можна робити покроково та відповідно сплачувати, так стане більш зрозумілим, де саме можна оптимізувати витрати. В усякому випадку треба пам'ятати: індивідуальні роботи завжди складніші та затратні. Але завдяки нашому підходу навіть тут сповна можна дещо спростити, особливо коли процеси подібні у різних відділах.


Таким чином вдасться скоротити витрати та строк налаштування та впровадження системи в цілому.

За часом виконання такий проєкт може тривати від 10*3=30 до 10*5=50 робочих днів. Мабуть, що можна буде й швидше зробити, але краще орієнтуватися за строками: запускаємо 1 процес за один робочий тиждень.
Як поліпшити власну результативність?
Ми отримуємо ваші гроші за рішення, які надаємо у зрозумілі та сприятливі для вашого бізнесу строки.

До речі ви самі для загального розвитку та ваші адміністратори, або спіробітники можете пройти 5 тижневий практикум щодо освоєння нової для себе інформаційної середи на базі операційної системи OneBox.

Замовити практикум можна тут.
Як можуть вплинути інтеграції на загальний кошторис проєкту?
Налаштування будь-яких інтеграцій, специфічних звітів тощо, коли будуть потрібні, це 100% додаткові витрати.

Не завжди буває можливість точно сказати, що саме потрібно інтегрувати, та й самі інтеграції дуже різні за складністю. То за часом це займе в залежності від очікуваних налаштувань.

Наприклад, при інтеграції з OpenCart може затягнути від 3 годин за просте підключення, як є, до 30 годин, а ще можуть виникнути й потреби у доробках зі сторони OneBox.
Які саме бізнес-процеси ви у себе спостерігаєте?
Як опишете та регламентуєте такі процеси, що відбуваються у вас в компанії, чи готові отримати індивідуальну розробку моделі бізнес-процесу та впроваджувати регламенти їх виконання?
Як в такому випадку повинні перерозподілитися ролі менеджера з налаштування бізнес-процесів та власників бізнес-процесів ?
Як самостійно опишете власну компанію у вигляді системи основних та допоміжних бізнес-процесів, а також процесів управління?
Які можуть виникнути основні складності на вашу думку під час впровадження процесного підходу у вашій компанії та як плануєте їх уникати?
Ваш телефон для зв'язку
Коли натискаєте кнопку, ви погоджуєтесь на обробку та зберігання персональних даних, а також з нашою політикою конфіденційності
Ми з України!
Коли ми можемо вільно переміщатись у просторі, то це круто