26 ВЕРЕСНЯ СТАРТУВАЛИ 8 ПЕРЕГОНИ У МАЙСТЕРНІ ПРОЦЕСІВ icolor. ВИ ВСТИГАЄТЕ НАЗДОГНАТИ!
Як розширювати власні компетенції через активне спілкування
№38 #Нотатки на полях щовівторка та щочетверга
Коли стикаюсь з якоюсь проблемою, то завжди дивлюсь на те, як з нею можна впоратись. При такому підході проблема враз стає задачею, а задачі мають розв'язуватись.

Чи є нерозв'язувані задачі?
В'ячеслав Легеза
Скільки б разів ми не стикалися з розгорнутими потребами середнього бізнесу, стільки виникала потреба у синтезованих за власними рецептами рішеннями.

Коли вимальовується складна задача
Чим складніша задача, тим більше часу ми витрачаємо на пошук рішення. При цьому часто-густо нам зустрічаються люди, що мають власні компетенції й на тому чи іншому етапі розв'язання можуть суттєво вплинути на наші підходи.

Як часто ви самі стикаєтеся з проблемами? Чи завжди вам їх вдається подолати саме через рішення?
Дії, що здається не можна виправити
Буквально вчора я випадково зробив деякі дії в операційній системі, що призвели до неможливості розв'язання однієї конкретної задачі. Після деяких роздумів і "тиків майже навмання" рішення знайшлось. Сьогодні задачу розв'язав та пішов далі.

А відповідь, яка видалася робочою, знайшлася у вчорашній бесіді навколо бізнес-процесів та їх взаємозв'язків.
Спілкування допомагає знаходити
Тобто спілкування з іншими людьми, які ставлять власні питання, тим самим наштовхує на цінні поклади нових навичок та знань. І це відбувається майже непомітно з першого погляду.

В мене відбувається так, що коли ділюсь з кимось своїми набутками, знаходжу щось коштовне й для себе. І це можна потім використовувати на практиці й пропонувати іншим, як одне з можливих рішень.
Покроково до складних налаштувань
Не є винятком з правила й спілкування з налаштування операційної системи для керування бізнесом. На навчальній платформі iCOLOR триває безплатний практикум з опанування майстерністю конфігурування бізнес-процесів та впровадження у маленькому бізнесі процесного підходу для вирішення будь-яких завдань.

Наступний практикум почнеться незабаром, підтримати розвиток проєкту можете через PATREON, або долучившись до навчання й обравши власний варіант проходження.
Як власне керувати кошторисом проєкту

А як вважаєте саме ви, чи корисним було б для вас таке навчання?

Як варіант, ось декілька перших ліпших посилань на відео через Google пошук

❣️ перше

❣️ друге

❣️ третє

Які саме бізнес-процеси ви у себе спостерігаєте?
Як опишете та регламентуєте такі процеси, що відбуваються у вас в компанії, чи готові отримати індивідуальну розробку моделі бізнес-процесу та впроваджувати регламенти їх виконання?
Як в такому випадку повинні перерозподілитися ролі менеджера з налаштування бізнес-процесів та власників бізнес-процесів ?
Як самостійно опишете власну компанію у вигляді системи основних та допоміжних бізнес-процесів, а також процесів управління?
Які можуть виникнути основні складності на вашу думку під час впровадження процесного підходу у вашій компанії та як плануєте їх уникати?
Ваш телефон для зв'язку
Коли натискаєте кнопку, ви погоджуєтесь на обробку та зберігання персональних даних, а також з нашою політикою конфіденційності
Ми з України!
Коли ми можемо вільно переміщатись у просторі, то це круто