26 ВЕРЕСНЯ СТАРТУВАЛИ 8 ПЕРЕГОНИ У МАЙСТЕРНІ ПРОЦЕСІВ icolor. ВИ ВСТИГАЄТЕ НАЗДОГНАТИ!
ЯК розширювати власні компетенції Й розуміти, що тобі пропонують
№39 #Нотатки на полях щовівторка та щочетверга
О 16:00 наступна сесія.

Таке повідомлення я відправляю у закритий чат з практикуму по проєктуванню бізнес-процесів щопонеділка, середи та п'ятниці.
В'ячеслав Легеза
Скільки б разів ми не стикалися з розгорнутими потребами середнього бізнесу, стільки виникала потреба у синтезованих за власними рецептами рішеннями.

Коли у власників є розуміння
У власників є розуміння, як повинен працювати бізнес та що саме треба робити в той чи інший момент часу. Але не завжди власники розуміють, особливо коли вони на віддаленні знаходяться, що саме насправді відбувається в компанії.

У березні 2021 року я потрапив на дуже виразну презентацію, яка стосувалася саме продажів. Спікер у реальному часі зателефонував у компанії декількох керівників, які були присутні у залі. Метою було вияснити, як власне приймаються дзвінки у відділі продажів, що менеджери кажуть, як та які ставлять запитання.
Розмови за планом найкомфортніші
У кожній розмові повинен бути план. Саме таким чином досягаються найбільші результати. План формується з відкритих запитань і це вже, мабуть, для багатьох з вас стало прописною банальністю, про яку деколи все ж таки забувається.

За планом у кожного з вас вже може бути первинно налаштована система з питаннями, що треба задати для вдоволення запитів, особливо від нових людей. Як наслідок таких питань ви починаєте розуміти, чим саме можете допомогти та вдовольнити почуті потреби.
Ефект контрольованих послідовностей
Як варіант, це налаштувати бізнес-процес таким чином, щоб ставити питання у потрібній послідовності.

Якщо поки що не так, то дуже-дуже відстаєте й тому треба підпрягтися та терміново наздоганяти. Тим більше, що можна отримати деякі корисні рекомендації вже зараз. Є навіть навчальна платформа з відповідними завданнями. То можна тягнути з процесним підходом скільки завгодно, але це не додасть вам навичок й розуміння корисних рішень.
Запитання — шлях до відповідей
То коли чогось нема, або щось залишається вщент незрозумілим, ви вже знаєте що робити.

Так, саме так, ставте запитання!

Й не соромтеся, якщо чогось не знаєте, або до реалізації чогось ще не додумались, хоча потреба вже повністю зрозуміла.

Після закінчення 5 тижневого марафону ви вже зовсім інакше поглядаєте на власну реальність, як правило розумієте, що треба робити. А доступ до навчальної платформи залишається ще на 1 тиждень після закінчення практикуму.
Можна спізнитися, але отримати очікуване
Тобто хто трохи запізниться, то у вас є велика додаткова вірогідність наздогнати. Але навіть коли й цим не вдасться з якихось причин скористатися, то є можливість сплачувати невеличку суму за місяць, та у власному темпі розвивати свій бізнес та керування ним відповідно процесного підходу, але без жорстких дедлайнів.

Дивитись ось ТУТ пакет MINI.
Кожне ВИКОНАНЕ завдання знижує щомісячну оплату.

Хто доходить до кінця та вирішує усі завдання й на додаток робить маленьке відео, що й де зробив — це буде фінальне завдання практикуму, той ОБОВ'ЯЗКОВО отримує найцікавішу для себе пропозицію відносно організації й керування процесами та поліпшення у вас системної роботи за допомогою OneBox.
То вирішальні для кожного з вас п'ять наступних сесій + тиждень на навчальній платформі у ПОДАРУНОК.
Як власне керувати кошторисом проєкту

А як вважаєте саме ви, чи корисним було б для вас таке навчання?

Як варіант, ось декілька перших ліпших посилань на відео через Google пошук

❣️ перше

❣️ друге

❣️ третє

Які саме бізнес-процеси ви у себе спостерігаєте?
Як опишете та регламентуєте такі процеси, що відбуваються у вас в компанії, чи готові отримати індивідуальну розробку моделі бізнес-процесу та впроваджувати регламенти їх виконання?
Як в такому випадку повинні перерозподілитися ролі менеджера з налаштування бізнес-процесів та власників бізнес-процесів ?
Як самостійно опишете власну компанію у вигляді системи основних та допоміжних бізнес-процесів, а також процесів управління?
Які можуть виникнути основні складності на вашу думку під час впровадження процесного підходу у вашій компанії та як плануєте їх уникати?
Ваш телефон для зв'язку
Коли натискаєте кнопку, ви погоджуєтесь на обробку та зберігання персональних даних, а також з нашою політикою конфіденційності
Ми з України!
Коли ми можемо вільно переміщатись у просторі, то це круто