26 ВЕРЕСНЯ СТАРТУВАЛИ 8 ПЕРЕГОНИ У МАЙСТЕРНІ ПРОЦЕСІВ icolor. ВИ ВСТИГАЄТЕ НАЗДОГНАТИ!
Як зберігати нервову систему та розвивати власний малий бізнес
№41 #Нотатки на полях щовівторка та щочетверга
Завтра вже фінальна 15 сесія практикуму.
Як я й казав, з 36 людей, що подали заявки на безплатну участь, до кінця дійшли далеко не всі.

Вчора безпосередньо на сесію прийшли самі стійкі, хто поставив перед собою зрозумілу мету й повільно, але безупинно до неї йдуть.
В'ячеслав Легеза
Скільки б разів ми не стикалися з розгорнутими потребами середнього бізнесу, стільки виникала потреба у синтезованих за власними рецептами рішеннями.

Є люди, що змінюють та змінюються
Тепер про тих учасників, хто за зрозумілих обставин може рухатись у власному темпі.
У вас обов'язково все вийде.
Кожний з вас маєте можливість продовжити розбиратися й завершити розв'язання завдань на навчальній платформі.

Навіть з оцінкою завдань, що виконали й по яких залишили відповіді згідно з умовами практикуму. Через тиждень доступ до платформи для вас стає платним й буде коштувати в еквіваленті $29 на місяць.

А ще про цікавеньке.
З невеликою доплатою до цих грошей ви навіть зможете користуватися моїм OneBox для ведення власного бізнесу. Кінцева ціна залежати буде від пакета процесів, що вам потрібні і якими станете користуватися.
Цільова аудиторія - малі підприємці
Максимум це $59,73 у пакеті ENTERPRISE
У вас буде доступ до всіх базових процесів, які ми розбирали на практикумі, а ще можливість ці процеси вдосконалити моїми руками у власних потребах безпосередньо на платформі iCOLOR.

Моя цільова аудиторія малі підприємці, які хочуть займатися власним бізнесом і як менше заморочуватися на самостійному налаштуванні системи під себе та її адмініструванні й виловлюванні помилок й багів.

Як саме почати масштабуватися
АЛЕ при цьому такі підприємці мають можливість у будь-який момент перейти на свій OneBox та отримати напрацювання, до яких звикли і якими користаєтесь щоденно саме на нього.

Так можна почати активно масштабуватися!
БА! Тепер ясно й дуже чітко розуміти, що і як саме працює, які саме питання можна задавати та сплачувати при цьому дуже помірні й зрозумілі для маленьких гроші.

То хто дійшов до кінця, отримає від мене подарунок.
В залежності від кількості балів, яку набрали при виконанні домашок, доступ у систему в пакеті ENTERPRISE на три місяці зі знижкою до 50% від базового тарифу.
То є добра новина!
Тобто, хто виконав ВСІ завдання, отримає максимальні 50%.
До речі, ви зможете у цьому пакеті отримати ще й доробку, яка зараз в розробці. Вчора я додавав відео матеріал, ось посилання на той топік у чаті.

І добра новина для всіх, хто прийшов на Практикум, але не встиг, або не зміг, або забив, ви можете скільки завгодно довго залишатися у цьому закритому чаті практикуму. Може колись все ж таки зберетесь зайнятися власним розвитком.
Двері завжди відкриті
То двері залишаю відкритими, продовжуйте ставити питання щодо тем, які на практикумі розбирали, хай потихеньку щось навіть у вас вийде. Для вас завжди є пропозиція, що може вас переконати стартувати по справжньому. Не лише ваші надії на краще, а наше вміння це краще створювати й пропонувати вам у вигляді готових рішень.

Обов'язково прийде день, коли ви прокинетесь й зрозумієте, що ПОРА! Пора розпочати власну перебудову й звільнити час для цікавих речей, на які завжди обмаль часу:
 • побути з родиною;
 • позайматися дітьми, або навіть онуками;
 • присвятити вільну годинку читанню;
 • потренуватись у залі, або пробігти пару-тройку кілометрів;
 • нарешті відкрити альбом для малювання, що давно лежить на полиці;
 • змайструвати якусь гарну річ з дерева або металу...
Руїни та відновлення
Ось питання, які найкраще відповідають тому натхненню, що отримали практимчанє через завдання практикуму, а багато чого й використали у власному OneBox.

 • Ми все гарно пояснюємо на практикумі по базі контактів та як саме вести її найкращим чином.
 • Надаємо якісні та корисні матеріали з поясненнями по товарах та по можливості їх відтворення й обліку.
 • Наші бізнес-процеси - це просто бомба й кожному учаснику корисно розібратись у кожному з них досконало зі всіма тонкощами налаштувань, які стають відомими лише завдяки величезному досвіду.
 • Про інтеграції розповідаємо цікаво й доступно, але замало. У найближчому майбутньому сповна може бути, що запустимо ще серію тематичних практикумів саме з налаштувань найкрутіших інтеграцій з їх прив'язкою до процесів.
 • Ми завжди відкриті до співробітництва й ви можете будь-коли, навіть прямо цієї хвилини перейти за посиланням, та обрати варіант допомоги, що підійде саме вам.
Ми ВЖЕ створюємо нові робочі місця.

Хто саме втратив роботу через війну, яку роботу можна знайти просто зараз і як змінити професію — читати тут.

А хто готов змінювати власний бізнес, переходьте сюди.

Ми з України!
Як власне керувати кошторисом проєкту

А як вважаєте саме ви, чи корисним було б для вас таке навчання?

Як варіант, ось декілька перших ліпших посилань на відео через Google пошук

❣️ перше

❣️ друге

❣️ третє

Які саме бізнес-процеси ви у себе спостерігаєте?
Як опишете та регламентуєте такі процеси, що відбуваються у вас в компанії, чи готові отримати індивідуальну розробку моделі бізнес-процесу та впроваджувати регламенти їх виконання?
Як в такому випадку повинні перерозподілитися ролі менеджера з налаштування бізнес-процесів та власників бізнес-процесів ?
Як самостійно опишете власну компанію у вигляді системи основних та допоміжних бізнес-процесів, а також процесів управління?
Які можуть виникнути основні складності на вашу думку під час впровадження процесного підходу у вашій компанії та як плануєте їх уникати?
Ваш телефон для зв'язку
Коли натискаєте кнопку, ви погоджуєтесь на обробку та зберігання персональних даних, а також з нашою політикою конфіденційності
Ми з України!
Коли ми можемо вільно переміщатись у просторі, то це круто