26 ВЕРЕСНЯ СТАРТУВАЛИ 8 ПЕРЕГОНИ У МАЙСТЕРНІ ПРОЦЕСІВ icolor. ВИ ВСТИГАЄТЕ НАЗДОГНАТИ!
Чоловіки теж плачуть
і хай вам ніхто не бреше
№43 #Нотатки на полях щовівторка та щочетверга
Хто б що не казав, але у кожного в житті бувають складні часи. Це й погіршення відносин, й розчарування у власних можливостях, й затяжні депресії від навколишньої обтяжливої реальності.

Коли ти справжня Людина, то навіть лютому ворогові не забажаєш жити в період змін. Саме в такий складний час ми з вами й потрапили.
В'ячеслав Легеза
Скільки б разів ми не стикалися з розгорнутими потребами середнього бізнесу, стільки виникала потреба у синтезованих за власними рецептами рішеннями.

Чи ви заплющите очі й складете руки?
Найпростіший крок — заплющити очі ????, скласти руки на грудях й тихенько собі помирати. АЛЕ ви зараз читаєте ці рядки й тому стовідсотково такого шляху цураєтесь ????????. Бо ви по суті своїй бійці ????‍♀️????‍♂️???? й тому навіть у найскладніші періоди продовжуєте боротись, шукаєте рішення, як оновити можливості й отримувати прибуток.

Чи я зараз суттєво у вас помиляюся ?????
Завзятість або впертість
По собі знаю, що коли щось собі в голову ввібрав, то буду з завзятістю, яка ззовні може виглядати як тупа впертість, йти до власної мети, що маячить попереду й манить своїми перспективами.

Гроші? Так, вони теж. Бо коли їх бракує, не вдається вдовольняти навіть найсуттєвіші потреби за пірамідою Маслоу, й на все інше просто не залишається сил.
Коли рядом любі Люди
Я розповім про себе.
Ще до війни мої доходи впали до повного 0.

Тобто, якби я не сплачував своєчасно податки, то й не зміг би отримати таку необхідну мені допомогу у 6500 гривень від моєї любої країни — України. Ці гроші підтримали й надихнули не здаватись.

А ще рядом зі мною були мої найближчі люди:
- мама,
- діти;
- кохана дружина.
Ми вдесятьох жили у мого щирого друга, з яким ми разом навчалися в інституті й вже багато років дружимо сім'ями. Ба, ми вже і є одна велика сім'я й мене це знов і знов надихає.
Найцінніше — Життя й Час
Саме вони дали мені можливість налаштувати систему для волонтерів, щоб вони змогли оброблювати запити й керувати складськими залишками.
А потім, знов-таки на волонтерських засадах, я з 2 травня поновив практикум, на який прийшло 36 людей.

Якщо кажуть, що мужики не плачуть, це все брехня.

Ми також плачемо, але не на людях й вітер висушує сльози ярості, коли ми стоїмо там, де стримуємо лютого ворога. На фронті, у бізнесі, там де ми потрібні й можемо віддавати найцінніше, що в нас є — Життя й Час.
Двері завжди відкриті
Саме так ми перемагаємо негаразди, викидуємо з нашої оселі підступних нелюдів, зростаємо разом з побратимами.

А тепер знов про підприємців й про бізнес, що ми творимо разом.
Друзі, у цю п'ятницю 10 червня о 16:00 відбудеться ОСЬ ЦЯ подія невеличка.

Приходьте самі й поділіться пропозицією, будь ласка, зі своїми Партнерами, Клієнтами та Друзями.
Оскільки ви підприємці, тому й поговоримо про ваші потреби щодо вдосконалення вашого невеличкого бізнесу й про можливості його масштабування й стабільного розширення.

Ми ВЖЕ створюємо нові робочі місця.

Хто саме втратив роботу через війну, яку роботу можна знайти просто зараз і як змінити професію — читати тут.

А хто готов змінювати власний бізнес, переходьте сюди.

Ми з України!
Як власне керувати кошторисом проєкту

А як вважаєте саме ви, чи корисним було б для вас таке навчання?

Як варіант, ось декілька перших ліпших посилань на відео через Google пошук

❣️ перше

❣️ друге

❣️ третє

Які саме бізнес-процеси ви у себе спостерігаєте?
Як опишете та регламентуєте такі процеси, що відбуваються у вас в компанії, чи готові отримати індивідуальну розробку моделі бізнес-процесу та впроваджувати регламенти їх виконання?
Як в такому випадку повинні перерозподілитися ролі менеджера з налаштування бізнес-процесів та власників бізнес-процесів ?
Як самостійно опишете власну компанію у вигляді системи основних та допоміжних бізнес-процесів, а також процесів управління?
Які можуть виникнути основні складності на вашу думку під час впровадження процесного підходу у вашій компанії та як плануєте їх уникати?
Ваш телефон для зв'язку
Коли натискаєте кнопку, ви погоджуєтесь на обробку та зберігання персональних даних, а також з нашою політикою конфіденційності
Ми з України!
Коли ми можемо вільно переміщатись у просторі, то це круто